The First Day on the Euro Week Trip!
Wielka, pierwsza, samodzielna wyprawa „STEPSÓW” z klasy 2 A rozpoczęta. Jesteśmy od 14.04.2016r. na fantastycznym obozie językowym Euro Week w Dłygopolu na Dolnym Śląsku. Zaczęliśmy od fascynującej podróży pociągiem(dla wielu była to pierwsza taka przygoda), po drodze zwiedziliśmy kawałek pięknego Wrocławia, europejskiej stolicy kultury w 2016r. Pierwszy dzień na obozie to spotkania zapoznawcze z native speaker`s z całego świata – tu na wyróżnienie zasługuje perfekcyjna znajomość angielskiego przez naszych uczniów, super wiedza o krajach i językach, zero problemów z komunikacją!!! Wieczorem była też pierwsza, odlotowa dyskoteka z Antonio(Włochy), było jak mówią dzieciaki świetnie. Jesteśmy tez dumni z grzeczności i kultury zachowania uczniów z Primary Steps;). Przed nami kolejne, ciekawe dni…..