Forest School in April!
Kwietniowy wyjazd na Forest School przywitał nas wiosenną, słoneczną pogodą. Na podstawie angielskiej bajki Stick Man by Julia Donaldson & Axel Scheffler Pani Christine zaproponowała uczniom stworzenie głównego bohatera. Uczniowie tworzyli z pomocą sznurka, listków, patyków, nożyczek. Pomysły były różne – wersje małe, podręczne oraz wersje stojące, które musiały pozostać w lesie ze względu na swoje wielkości. Zabawy było dużo. Uczniowie łączyli się w grupy, by razem tworzyć. Na zakończenie, każdy z uczniów musiał skupić się na swoich zmysłach – dotyku, słuchu. Z zasłoniętymi oczami uczniowie przechodzili wybraną cześć lasu, podążając za głosem i po dotyku sznurka, który przewiązany był wokół kilku drzew.