The End of the School Year 2015/2016!
Dnia 24 czerwca, po dziesięciu miesiącach trudu nauki i pracy, zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się tym samym upragnione wakacje.
Wszyscy zaproszeni oraz uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej Szkoły, gdzie przywitała wszystkich pani Dyrektor Ewa Adamczyk- Ciuła.  Oficjalnie nastąpiło wręczenie nagród z olimpiad. W uroczysty sposób nagrody z rąk pani Dyrektor odebrali również uczniowie, których wyniki w nauce były bardzo zadawalające. Podziękowała ona wszystkim, którzy wspierali prace szkoły, Rodzicom za wsparcie swoich dzieci w procesie wychowania i za działania na rzecz szkoły oraz całemu Gronu Pedagogicznemu za  wkład w rozwój wiedzy, umiejętności, kompetencji i kształtowania postaw uczniów. Po rozdaniu wszystkich nagród przyszedł czas na część artystyczną, podczas której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wakacyjne piosenki.
Po zakończeniu części artystycznej uczniowie, rodzice wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw. Zgodnie ze słowami piosenki „Ale to już było i nie wróci więcej” – rozpoczęły się wakacje.
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy  samych słonecznych dni, bajkowych przygód oraz szczęśliwego powrotu do szkoły!