Chociaż w lutym chodziliśmy do szkoły tylko 2 tygodnie to na świetlicy dużo się działo. Podczas zajęć uczniowie mieli czas na zabawę, gry oraz budowanie domów według własnego pomysłu. W Laboratorium Młodego Einsteina powstały upragnione przez dzieci “glutki”, które dzieci zrobiły z mąki ziemniaczanej. Efekt: “Ubrudzone dzieci, to szczęśliwe dzieci”. Przeprowadzono eksperyment z tonącym jajkiem i słoną wodą. W pracowni artystycznej powstały piękne witraże malowane farbami do szła. Na zajęciach kulinarnych panowały Kuchenne Rewolucje w sam raz dla szkoły promującej zdrowe żywienie. Czy wiecie, że z czarnych oliwek, marchewki i mozzarelli można zrobić pyszne pingwinkowe koreczki? Z jajek, płatków owsianych i bananów powstały zdrowe omlety, w sam raz na drugie śniadanie albo popołudniowego snacka. Polecamy!