Świetlica szkolna to miejsce, w którym uczniowie spędzają czas po całym dniu nauki, odpoczywają, kolorują, malują, bawią się korzystając ze wszystkich zasobów szkolnych, integrują się z uczniami ze wszystkich klas oraz biorą udział w tematycznych zajęciach, takich jak: Laboratorium młodego Einsteina, Kuchenne rewolucje, Pracownia artystyczna i Zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od powitania pierwszoklasistów, wspólnej integracji, ustalenia zasad funkcjonowania świetlicy i organizacji zajęć. Ponadto wspominaliśmy wakacje, opowiadaliśmy o naszych przeżyciach i interesujących miejscach, które zwiedzaliśmy odwzorowując to na pocztówkach. Wspominaliśmy także miniony rok szkolny, w którym mnóstwo rzeczy udało nam się zrobić, zebraliśmy informacje co nam się podobało i co chcielibyśmy robić w tym roku szkolnym i dzięki temu pełni pomysłów i planów, które chcemy wspólnie realizować, rozpoczynamy rok szkolny 2017/2018 – Pani Dominika i uczniowe Primary Steps. Pozdrawiamy!