The interactive classes!
We wtorek nasi uczniowie, jako pierwsi wzięli udział w interaktywnych zajęciach „Strefa nowych technologii ” zorganizowanych w CH Sarni Stok oraz magazyny „Focus” i „Chip”. Była to niezwykłą podróż po świecie nowinek technicznych! Program BAW SIĘ I POZNAWAJ pokazał uczniom między innymi ,jak drukowane są przedmioty w technologii 3D. Leap motion – test technologii sterowania gestem, pozwolił poczuć się, jak w filmie Scien –fiction, Oculus Rift , gdzie w specjalnych goglach przeżywano emocjonującą przejażdżkę kolejką górską w wymiarze 3D. Sphero, to świetna zabawa sterowania kulką robotem na specjalnym torze przeszkód. Dice+ była zabawną grą planszową elektroniczną kostką. Green-box – robienie sobie zdjęcie w wirtualnej przestrzeni! Wrażenia i emocje towarzyszące dzieciom były ekscytujące a czas spędzony z nowoczesną technologią zachwycał, zaciekawiał i wzbogacał doświadczenia oraz wiedzę uczniów.