The II Recitation Competion!
Nasz Szkolny Konkurs Recytatorski staje się dobrą tradycją literacką. Do II Konkursu przystąpiło aż 14 uczniów, tym razem dołączyli nowicjusze z kl. I B i to z wielkimi talentami. Uczniowie zaprezentowali wspaniałe wiersze najwybitniejszych polskich poetów w iście mistrzowskim stylu. Była piękna dykcja, ekspresja i oryginalna interpretacja. W kategorii klas pierwszych uczestniczyło 7 uczniów z kl. I B : I-miejsce zajęła Julia M.(Rodzina Pajacyków), II-Jan P.(Sześć kucharek), III-Ania P.(Żaba). W kategorii klas drugich uczestniczyło 7 uczniów z kl. II A : I-miejsce Emilka Sz.(Paweł i Gaweł- śląska gwara!), II-miejsce Tymur K.(Chory kotek),III-miejsce Jakub G.(Piłka). Gratulujemy wszystkim za pielęgnowanie kultury literackiej. Mimo tremy wszyscy wypadli doskonale, każdy laureat I-II i III miejsca w kategorii klas otrzymał nagrodę i dyplom, a każdy uczestnik za świetną prezentację również otrzymał wyróżnienie i nagrodę książkową.