The mountain trip to Magurka!
W niedzielę super ekipa z Primary Steps wspólną wyprawą i ucztowaniem na Magurce zakończyła rodzinne wędrowanie po naszych Beskidach w tym roku szkolnym, znów dopisała frekwencja oraz wspaniała organizacja rodziców i dzieci – brawo. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy doskonałej aktywności wytrwałości, dziękujemy za dobrą, rodzinną zabawę, efektywną organizację czasu wolnego i bycie razem. Dzieciaczkom dziękuję za tak liczny udział i  za niesamowitą KONDYCJĘ-nie każdy “wbiega” na szczyty tak, jak wy- GRATULUJĘ. Szczególnie gorąco dziękuję wszystkim rodzicom, za przygotowywanie “smakołykowych” dodatków, umilających te wyprawy: za pyszne duszonki, ciasta, ciasteczka, owoce ale i materiał na ogniska. Z taką ekipą, można iść dalej i dalej. Udanych wakacji wszystkim podróżnikom i do zobaczenia na szlaku w nowym roku szkolnym!